У Харкові від отруйних газів у каналізаційному колекторі загинули чотири працівники КП “Харківкомуночиствод”, з яких 3 чоловіка та 1 жінка.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Харківській області

Деталі: 27 липня о 14:21 на проспекті Гагаріна 354 Основ’янського району Харкова, на території ілового поля, робітники спустилися у випускний колодязь під час проведення дренажних робіт. За попередніми даними, вони пішли до ілового колодязя без засобів захисту.

Рятувальники, застосовуючи спеціальні засоби захисту органів дихання, спустилися до ілового колодязя та підняли тіла загиблих працівників на поверхню.

Правоохоронні органи проводять слідчі дії за фактом загибелі людей.

Нагадаємо, біля Мукачева у Закарпатській області фура “розтрощила” легковий автомобіль Mazda CX-5, після чого перевернулась і запалала.

За його інформацією, аварія трапилась о 16:30. «З відео, яке скинули очевидці, видно, що в ДТП є жертви. Вантажівка після зіткнення злетіла з дороги та загорілася. Наразі, на місці працюють рятувальники й медики», – зазначив журналіст. Пізніше він додав, що в ДТП загинув головний тренер ФК «Мункач» Віктор Ряшко і двоє дітей 11 і 13 років. «Єдина людина, яка вижила в автомобілі Mazda, жінка тренера… Інформацію неофіційно підтверджують у лікарні Мукачева», – повідомив Глагола.