Міністр Арсен Аваков став настільки впливовим, що загрожує самому Офісу президента, тому голові МВС уже шукають заміну.

Про це в інтерв’ю каналу «Є питання» сказав ексгенпрокурор Руслан Рябошапка. Головною причиною того, що міністра досі не звільнили, він назвав відсутність голосів у парламенті під голосування за відставку Авакова.

«Зеленський опирався на Авакова, але зараз він для Офісу становить певну загрозу, оскільки він занадто сильний для них, і він є єдиним, хто фактично незалежний від Офісу в Уряді. Чому вони не зробили цього [не звільнили його] досі? Тому що немає голосів у парламенті. Як тільки буде впевненість, що ці голоси будуть, я думаю, що кар’єра міністра закінчиться. Наскільки я знаю, уже іде дискусія про ім’я нового міністра внутрішніх справ, про те, хто може його замінити», – сказав Рябошапка.

На питання, чи називаються вже конкретні імена, ексгенпрокурор відповів ствердно.

Нагадаємо, раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що буде «серйозно говорити з міністром» внутрішніх справ Арсеном Аваковим у разі, якщо суд визнає Яну Дугарь, Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка невинуватими у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

«Це складне питання. Якщо засудили незаконно, то я буду серйозно говорити з міністром, чи він може залишитися в такій ситуації. Ні. От і все, і він це знає, і ми розуміємо складність цього процесу», – сказав Зеленський у рамках пресконференції з нагоди двох років його президентства.

Він додав, що знає детально, що відбувається у цій справі, і що йому «не все одно».

«Доказів стовідсоткових ще немає, що вони невинні чи вони винні. І я не знаю, чи пробачить вона (Яна Дугарь – ред.) мені. Можу сказати, сьогодні зранку Яна Дугарь мені… ми переписуємось», – сказав він.

Після уточнювального запитання від журналіста Зеленський запропонував йому встати з місця і підійти подивитись на переписку, аби переконатися, що це правда. Журналіст зауважив, що останнім словом у розмові президента та Дугарь було «дякую».

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.