Декілька десятків громадян пікетують Будинок уряду з вимогою якнайшвидше відкрити дитсадки, закриті через загальнонаціональний карантин.

Близько 50 молодих батьків, деякі з них прийшли зі своїми дітьми дошкільного віку, стоять біля будівлі Каміну, вимагаючи від Кабміну вже з 22 травня дозволити роботу дитячих садків.

Вони тримають у руках саморобні плакати із закликами якнайшвидше відновити роботу навчально-виховних закладів. Батьки вважають, що необхідно відкривати дитячі садки, тому що їм потрібно ходити на роботу, а дітей немає з ким лишити.

Біля Кабміну зібралися як кияни, так і батьки з передмістя столиці.

Нагадаємо, Кабмін у березні ввів загальнонаціональний карантин для протидії поширенню коронавірусної інфекції, після чого продовжив його до 11 травня. 4 травня уряд продовжив карантин до 22 травня, знявши при цьому ряд обмежень з 11 травня.

18 травня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з 22 травня Україна переходитиме до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом’якшення карантинних обмежень. Зокрема, з 22 травня в Україні запрацює громадський транспорт, а з 25 травня – дитсадки.

Рішення про відповідний подальший перебіг карантину прийматимуться на засіданні уряду завтра, 20 травня.