За словами нардепа, озброєні тітушки штурмують редут 16-го добровольчого батальйону, передає Корупція.Інфо

Популярне: Аваков відкрив шокуючу правду про Садового, такого ніхто не очікував

Народний депутат Володимир Парасюк повідомив про штурм редута в селі Щербинівка, що неподалік Торецька Донецької області.

За його словами, на місці багато тітушок зі зброєю. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

"Зараз штурмують 16 редут. Багато тітушні зі зброєю. Село Щербинівка, що біля Торецька. Всі, хто може, підтягуйтесь на допомогу", — йдеться в повідомленні.Згодом він додав, що один з учасників блокади отримав ножове поранення.

У Штабі блокади торгівлі з окупованим Донбасом, своєю чергою, повідомили, перші дві спроби штурму вдалося відбити.

"Перші дві спроби штурму були відбиті, тітушки відійшли та перекрили підходи та під'їзди до редуту. Діють сумісно із так званою поліцією. Вдалося уникнути застосування вогнепальної зброї. Судячи з дій поліції, примусити гарнізон редуту застосувати вогнепальну зброю з метою самозахисту, вочевидь, і було основним завданням режисера даної провокації", — повідомили у Штабі.

За повідомленням "блокадників", більшість тітушок мають ознаки військового вишколу, але їхні особи поки що не встановили. Додають також, що до тітушок прибуває допомога.

"Один із захисників редуту, який отримав ножове поранення, наразі госпіталізований. Загрози життю немає", — також повідомили в Штабі.