Представники партії “Слуга народу” продовжують дивувати українців своїми модними обновками

Фотограф Ян Доброносов поділився знімком модного образу народного депутата Верховної Ради IX скликання Ірини Аллахвердиєвої. Відповідне фото з’явилося на сторінці фотографа в Facebook.

Судячи з фото, Ірина любить бути в центрі уваги. Адже на засіданні у Верховній Раді Аллахвердієва з’явилася в білій сукні вище коліна з мереживним верхом і зім’ятими рукавами. Крізь сукню вгорі просвічувалась нижня білизна. При цьому, вона тримала в руці айфон останньої моделі.

Українці бурхливо відреагували на цей модний образ, який явно не відповідає офіційному дрес-коду в Раді. Деякі відзначили схожість наряду Аллахвердиєвої з весільним. Більшість же просто висміяли біле вбрання, непристойне для засідання у Верховній Раді.

«Більше нікуди вбратися? Про діловий дрес-код треба провести тренінг, про естетику та етику депутата ВР», «Це точно Верховна Рада?», «Мода на айфон?», «Ікона парламентаризму)))», «Там тепер ще і весілля відбуваються?», «Яременко все-таки домовився значить», «Про – Перерва повернулася!!! Давно не бачили!!!», «Діловий дрес-код? Нє, не чули)», «у нашій Раді 9 скликання погляди на моду трохи дивні, обранці не звертають увагу на те, що вони знаходяться в публічному місці і повинні одягатися відповідно», «Напевно, дівчина дуже хоче заміж», «Вона щось задумала», «Наречена», «Вся така в бєлом, але нє для мєня», «Наступний рік білого пацюка. Це репетиція», «Треба ж комусь прикрашати цю клоаку)», «Красиво», «Губи і телефон в моді», – відзначили в мережі.

Зазначимо, що Ірина зараз є членом комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання.