Вітаю, народ України! Ви мовчали, коли вбивали наших дітей за допомогою зрадників при владі ГШ. Ви мовчите і зараз, коли ми, Родини Десантників, намагаємось притягнути винних до відповідальності. Сподіваємось, що будуть покаранні винні і в інших влаштованих котлах. Ми хочемо зберегти воїнів від горе-генералів, які свою провину перекладають то на загиблих, то на їх сім’ї.

Повідомленням такого змісту (від матері Юрія Ковальчука, який загинув під Луганськом внаслідок авіакатастрофи літака ІЛ 76 МД) ділиться на своїй сторінці у Фейсбук екс-нардеп Семен Семенченко, далі прямим текстом:

“Проти ІЛ-76 і нас запущена потужна порошенківська компанія. Як це так посміли засудити горе-генерала?! Нас обливають брудом та лайном. Звинувачують в корисливості. Чомусь горе-генерал Назаров не розповідає ніде, що коли ми оплакували своїх дітей, його син обирав собі машину, яку придбав 21.11.2014.

Опубліковано Семеном Семенченком Четвер, 21 січня 2021 р.

А за вдалу операцію Порошенко нагородив Назарова орденом Богдана Хмельницького і квартирою. Назаров всіх залякує “якщо мене судитимуть, то завтра можуть і вас”. Ганьба такому генералу.

Зараз без Назарівських вказівок воюють хлопці і не скаржаться нікому як їм там. А Назаров не вилізає з порошенківських каналів, розхвалює себе. Приказка “хвали мене мій ротику, бо розірву” написана для нього. Ганьба такому генералу.
А обізнаним захисникам Назарова хочу запропонувати собі психіатрів, а не Родинам Загиблих. Ми впораємось без ваших порад і вказівок.

Ми виховали ДІТЕЙ ГЕРОЯМИ (хоч держава цього і не оцінила) в той час, як ваші сидять під спідницями. Займіться краще ними”, – йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що як пише у своєму Фейсбук екс-президент України Петро Порошенко, справа стосовно генерал-майора Збройних сил України Віктора Назарова – це прецедент, який може мати далекосяжні наслідки для обороноздатності України.

“Я уважно стежу за справою генерала Назарова. Розумію її моральну і правову складність. Відчуваю суспільний резонанс. Поділяю і біль рідних українських воїнів, які загинули на борту Іл-76. Їх убив Путін. Більше того, він і далі збирається воювати з Україною”, – наголосив Порошенко.

Він зазначив, що для РФ перекладання відповідальності на українського військового в авіакатастрофі літака Іл-76МД у червні 2014 року на Донбасі, в результаті якої загинули 49 військовослужбовців ЗСУ, – це ідеальний варіант уникнення покарання за військові злочини.

“Переконаний, у російському Генштабі потирають руки – відповідальність за російський злочин перекладено на українського генерала. Ідеальний варіант для агресора. А вагнерівців, серед яких були і ті, хто безпосередньо причетний до збиття літаків, російські “кроти” в Офісі президента України повернули Путіну. За лічені години до того, як ті мали опинитись в руках українського правосуддя. Людські життя понад усе, це беззаперечно. Але справа Назарова – це прецедент, який може мати далекосяжні наслідки для обороноздатності країни”, – застерігає Порошенко.