Терміново потрібно зібрати 150 000 євро на трансплантацію кісткового мозку

Сас Андрій Романович, 05.09.2003 року народження, що проживає у смт Куликів. що на Львівщині. 19.07.2016 року хлопчику поставлений діагноз Набута апластична анемія важкого ступеню. Що спричинило дане захворювання невідомо, дитина завжди була активна і рухлива, однак хвороба все таки проявила себе . Апластична анемія – важка та небезпечна хвороба системи крові. Порушена кровотворна функція кісткового мозку, а саме знизилась здатність виробляти клітини крові – еритроцити та тромбоцити, що в свою чергу веде до зниження імунітету, частих і складний інфекційних захворювань, вираженої анемії та постійних тривалих кровотеч. з 29.08 по 02.09 проводилася інтенсивна імуносупресивна терапія комбінацією з АТГАМом та циклоспорином А. Станом на сьогодні 10.10.2016 ( + 31 день) – утримується трьохпаросткова панцитопенія. Хлопчик залежний від гемотрансфузій. На даному етапі Андрій знаходиться у гематологічному відділенні Львівської дитячої Чорнобильської лікарні, у хлопчика загострення. Тримається температура, стався крововилив біля ока, що є досить небезпечним для зору дитини. Згідно програми SAA – 2010 по закінченню 4 місяців від дати початку курсу імуносупресивної терапії, буде показано проведення трансплантації кісткового мозку від HLA – сумісного не родинного донора, оскільки не знайдено сумісного родинного донора, згідно Молекулярно-генетичному HLA-типуванню ( SSP – метод). Відповідно до неможливості проведення даної операції в Україні, батьки шукають клініку за кордономйдуть переговори. Попередня названна вартість трансплантації кісткового мозку – 150 000 євро. Якщо вдасться зібрати кошти та відправити дитину на операцію закордон, в хлопчика є всі шанси вижити та вести повноцінний спосіб життя. 

На Львівщині проживає хлопчик,якому дуже потрібна ваша допомога! Його звати Сас Андрій! Йому 13 років. Цього літа хлопчик як і завжди грав з друзями в улюблений футбол, їздив з братом на велосипеді, та в один день світ дитини почав руйнуватися. Андрій почав слабнути, він не міг робити, те що любить, насолоджуватись канікулами як всі діти; та й найпростіші буденні справи були для нього важким тягарем. Його просто покидали сили. Тоді батьки звернулися у лікарню, після аналізів крові, в Андрійка була виявлена страшна хвороба – Апластична Анемія важкого ступеню. 
Апластична анемія – це у більшості випадків набуте захворювання системи крові, в основі якого лежить порушення кровотворної функції кісткового мозку, а саме різке зниження його здатності виробляти клітини крові. При важкому перебігу захворювання дитина постійно страждає від сильних, тривалих кровотеч, частих і важких інфекцій, вираженої анемії. Дитина гемотрансфузійно залежна. В залежності від результатів аналізів дитині може бути необхідно від 5 до 10 переливань на тиждень. Від імуносупресивної терапії, що проводиться у Львівській лікарні немає ніякого покращення. Батьки у розпачі… 

Потрібна пересадка кісткового мозку. Нажаль, серед рідних Андрійка не знайшовся родинний донор, тому сім'я шукає кошти на операцію закордоном, пошук клініки ще триває, попередньо названа вартість операції 150 000 євро. Для сім'ї Сас ця сума просто непідйомна . 
Просимо відгукнутися усіх небайдужих! Кожна ваша гривня, кожна добра думка допоможе врятувати життя Андрійкові. 
Хлопчик та його сім'я дуже сподівається на допомогу. 

Реквізити картки мами Приватбанк 
Номер карти 5168 7573 1469 6321, отримувач Сас Ніна Володимирівна 

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН МАМИ: пані Ніна – 093 758 40 53 

волонтерська підтримка, Катя – 067 310 10 12