Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що російська агресія на Донбасі триватиме три-п'ять років у разі, якщо не буде потужних зовнішніх факторів, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! У центрі Києва пролунав потужний вибух! Шокуючі подробиці і перші фото!

«Я не думаю, що це (повернення окупованого Донбасу під контроль України, – ред.) Буде зараз швидко. За моїми оцінками, це може зайняти три-п'ять років. Знову ж, якщо не буде якихось потужних зовнішніх чинників, які вплинуть тим чи іншим боком на розвиток подій », – сказав Тука.

За його словами, це можуть бути будь-які дії, в тому числі загострення відносин між Росією і Сполученими Штатами на тлі Сирії, Іраку, Кореї.

Він вважає, що є принципова різниця між тим, як поводитися Росія в окупованому Криму та Донбасі.

«Я маю на увазі з точки зору економічної. Фінансові можливості Росії значно зменшилися стосовно Криму також », – уточнив Тука.

Заступник міністра підкреслив, що на Донбасі навіть мова не йшла про інвестиції з перших днів його захоплення.

Нагадаємо, 16 січня Тука заявляв, що процес звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків і російських військових повинен початися восени 2017 року.

Як повідомлялося раніше, секретар РНБО України Олександр Турчинов вважає, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.