Український прем’єр-міністр Володимир Гройсман вже прийняв рішення відправити у відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Як повідомило джерело в оточенні прем’єра, в Кабміні зараз відбувається обговорення наступника, – передає Корупція Інфо

Популярне:  Відомий журналіст зробив шокуючий прогноз! Такого в Україні не чекали! Дуже сміливо!


За даними ЗМІ, більше шансів змінити Насалика має голова комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Домбровський. Він пройшов до парламенту на виборах 2014 року на виборчому окрузі №11, де висувався від Блоку Петра Порошенка. Уродженець с. Калинівка Вінницької області отримав 51% голосів.

Крім того, в уряді також розглядають кандидатури колишніх міністрів енергетики Івана Плачкова та Володимира Демчишина.

«Напередодні очікуваних річних пікових навантажень на енергосистему України, в умовах дефіциту вугілля, приймач Насалика повинен бути компетентним і розуміючим реальну обстановку в енергетиці України», – підкреслили у Гройсмана.

Хоча, як зазначило джерело, Насалик цілком ймовірно збереже свій пост, якщо інші кандидати відмовляться очолити відомство в такий скрутний час.

Нинішнім міністром незадоволені через відсутність конкретних дій щодо реформування галузі, блокади поставок вугілля з ОРДЛО і т.п.
Раніше міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий подав у відставку через земельнe реформe, так як його погляди розходилися з точкою зору уряду.

Пізніше стало відомо що, виконувати обов’язки міністра інформаційної політики буде Еміне Джапарова, кримська татарка, яка має дипломи «політолог-міжнародник» і перекладача англійської мови з відзнакою.

Джапарова 20 квітня 2016 року була призначена на посаду першого заступника міністра інформаційної політики України.