В Офісі президента сподіваються, що загострення на Донбасі критично не вплине на переговорний процес щодо припинення вогню.

Про це заявила прес-секретар президента України Юлія Мендель в ефірі програми “Взгляд с Банковой”.

“Ми розуміємо, що кількість обстрілів збільшилася. На це є низка і політичних, і економічних причин. В цілому на переговорний процес щодо глобального і всеосяжного режиму припинення вогню, ми сподіваємося, це критично впливати не буде. Можливості для подальшого збереження перемир’я, безумовно, є. І ми їх будемо використовувати. Адже прохання про мир ми чуємо найчастіше, коли відвідуємо Донбас”, – сказала Мендель.

Вона відзначила, що Зеленський побував там вже 20 раз.

“Сильний не той, хто може воювати. Сильний той, хто може зупинити жахи війни. Тому Україна вибирає форму діалогу”, – додала прес-секретар президента.

Також Мендель повідомила, що за даними ОБСЄ, за п’ять тижнів до початку перемир’я (до 27 липня) було зафіксовано понад 18 тис. порушень режиму припинення вогню, а за сім тижнів після – всього понад тисячу.

Як повідомлялося, телеканал “Дом” запустив нову серію програм “Взгляд с Банковой”, в якій головними дійовими особами виступають стейкхолдери, пов’язані з Офісом Президента і яка виходитиме у неділю. Щотижня на сторінці в Facebook телеканалу “Дом” глядачі зможуть поставити свої запитання або відправити повідомлення на номер Viber +380 (50) 419 13 57.

15 березня вийшов пілотний випуск програми “Взгляд с Банковой” за участю прессекретаря Президента Юлії Мендель.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.