марков

Посол України в Італії Євген Перелигін підтвердив інформацію про наявність російського паспорта у затриманого та арештованого 14 серпня судом Італії українського екс-нардепа Ігоря Маркова.

Про це дипломат повідомив в ефірі ТБ, передає Корупція.Інфо.

«Інформації про подвійні цілі візиту Маркова в Італію ми не маємо. Це його справа. Він нам про це не повідомляв, а що стосується російського паспорта, дійсно, італійська поліція поінформувала про те, що у нього, крім дипломатичного українського паспорта, також був і російський паспорт, виданий в 2015 р на ім'я пана Маркова», – заявив посол Євген Перелигін.

Нагадаємо, що суд Генуї прийняв запобіжний захід щодо колишнього народного депутата-регіонала Ігоря Маркова у вигляді утримання під вартою.

12 серпня екс-нардепа Ігоря Маркова заарештували під час відпочинку на одному з курортів в Італії. При затриманні у нього було знайдено два паспорти – український і російський. Тим часом Генпрокуратура України готує документи на екстрадицію політика.

Якщо Інтрепол не надасть додаткових доказів у справі екс-нардепа Ігоря Маркова, то суд Генуї просто відпустить «Марадону» (так називають Маркова в елітних колах – ред.) З формулюванням «за терміном давності інкримінованого йому злочину».