Відповідно до соцопитування, у другому турі президентських виборів в Україні 64% громадян проголосує за Володимира Зеленського, 36% – за Петра Порошенка.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто. 

За його словами, дані стосуються тих, хто точно визначився і прийде на вибори.

 

"Якщо перерахувати по відношенню до тих, хто прийде на вибори і визначився – як власне, буде на голосуванні – то виходить 64% на 36%", – написав він.

А ось дані соцдослідження Київського міжнародного інституту соціології трохи відрізняються від думки Паніотто.

Так за даними опитування, якби другий тур виборів відбувався зараз, за шоумена Володимира Зеленського проголосували б 48,4% виборців. Петра Порошенка готові підтримати 17% виборців. Не визначилися – 17,9%. 

Серед тих, хто визначився і прийде голосувати ситуація виглядає наступним чином:

за Зеленського – 72,2%,
за Порошенка – 25,4%.

2,4% мають намір зіпсувати бюлетень. 

Нагадаємо, що згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", після першого туру президентських виборів позитивні оцінки напрямку розвитку країни зросли майже удвічі. Більш оптимістичніше оцінюють стан справ в державі мешканці Заходу та Центру країни.

Серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором: 71% виборців віддадуть свій голос за Володимира Зеленського, а 29% – за Петра Порошенка.

Коли другий тур виборів президента? 

21 квітня (неділя). Голосування триватиме з 8:00 до 20:00. Лідерами першого туру виборів стали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Тож у другому турі українці саме між ними обиратимуть президента. За кілька днів до голосування (ймовірно, 19 квітня) кандидати у президенти планують провести дебати, які мали б дати українцям відповіді на низку запитань.

Для голосування у другому турі виборів треба взяти із собою паспорт та довідку про тимчасову зміну місця голосування (якщо не плануєте голосувати за місцем прописки).

Оголосити ім’я нового президента України ЦВК повинна до 1 травня.