Перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук про те, що міністрів економічного блок (економіки і фінансів) незабаром можуть відправити у відставку.

Про це він сказав в ефірі “Україна 24”.

“Я думаю, що така ситуація назріває (кадрові зміни в уряді, – ред.). Економічний блок у нас представлений міністром економіки та фінансів. Я думаю, що в першу чергу мова йде саме про цих осіб”, – зазначив Стефанчук додавши, що йдеться про очільника Мінфіну Сергія Марченка та міністра економіки Ігоря Петрашка.

За його словами, відповідні висновки будуть зроблені після 15 вересня. Тоді уряд має запропонувати парламенту бюджетну резолюцію на наступний рік.

“Я думаю, що все буде залежати від одного: наскільки ефективна і якісна робота буде проведена над проєктом державного бюджету України та наскільки парламенту будуть запропоновані нові підходи щодо подолання наслідків, спричинених COVID-19”, – підкреслив заступник голови ВРУ.

Нагадаємо, 29 серпня голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія не виключає кадрові ротації в економічному блоці уряду

“Я не виключаю, я думаю, що до осені точно можуть бути якісь ротації по окремим міністерствам. Можу навіть спрогнозувати – два, три міністерства”, – сказав Арахамія.

При цьому політик відповів ствердно на уточнююче питання, чи йдеться про економічний блок уряду.