Волонтер Гайде Різаєва, яка побувала в полоні у терористів "ЛНР", фактично звинуватила Надію Савченко в роботі на главу руху "Український вибір" Віктора Медведчука.

"Не пішла я сьогодні до Адміністрації президента на заклик Савченко Надюхи … стримала себе … тому що, якби пішла, мовчати б не змогла, і точно декого підірвала б … Савченко просила прийти всіх полонених і підтвердити, що ми всі опинилися на свободі завдяки Медведчуку ", – написала вона в своєму Фасебоок, передає Корупція.Інфо.

У цьому ж пості Різаєва додала, що була звільнена завдяки зовсім іншим людям – волонтерам Оксані Білозір, В'ячеславу Гришаєва і Олегу Котенко.

154076

"Скажу одне, ти – не сиділа в полоні. Ти не знаєш, що таке полон … Ти сиділа в СІЗО … А ось я, і такі як я – сиділи в полоні !!! Що ми пройшли – побачиш пізніше, в художньому фільмі "Донбаська полонянка" … як нас били, як над нами знущалися … За тобою літак відправили, тобі в Києві на додаток до твоїй квартирі ще одну дали, ти – зірка, депутат, Герой України … бідна і нещасна … типу … але не для таких як я … я не оголошувала голодування … але, чомусь вийшла з полону худіше в 100 разів, ніж ти ", – додала Різаєва.Журналіст Денис Казанський у своєму блозі нагадав, що в полон Гайде Різаєва потрапляла двічі – один раз в 2014, другий раз навесні 2015 року. 10 липня 2015 року вона була звільнена в результаті обміну разом з дев'ятьма іншими українськими військовополоненими. У полоні над Різаєвою знущалися. Били, припікали недопалками.
Після полону Різаєва повідомила, що в основному її звільнення вимагали соратники по волонтерській організації "Патріот".

Однак "Український вибір" Медведчука одразу присвоїв собі заслуги зі звільнення Гайде Різаєва й інших полонених. На сайті "УВ" з'явилася новина, що полонені були звільнені "завдяки переговорам Медведчука в Луганську", а також фотографія звільнених, позначена водяним знаком організації Медведчука.
Казанський зазначив, що є ще один аргумент, що підтверджує звинувачення Гайде Різаєва в зв'язках Савченко з Медведчуком.

612181

"Справа в тому, що поряд з Савченко під АП вже два тижні мітингують практично з тими ж месседжами і заявами члени фейковий організації" Союз солдатських матерів "Захист", яка співпрацює з Медведчуком. Організацію очолює шахрайка і провокатор Надія Курамшина з Антрацита. У 2015 році Курамшина їздила в Донецьк, де знімалася в поставних сюжетах разом з Захарченко, а також брала участь в круглих столах Медведчука ", – пише журналіст.