Через якихось кілька десятків років в Україні виросте покоління людей, для яких українська держава буде непорушною даністю, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Давайте я його доб’ю…” Те що трапилось після ДТП шокувало всю мережу. Як таких земля носить!

Таку думку висловив священик Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Олександр Дедюхін в своєму Facebook.

"Але ж пройде якихось 40-50 років, і на цій землі виросте покоління людей, для яких Україна була завжди, все їхнє життя, і не потрібно було її захищати, і не страшно прокинутися і дізнатися, що когось близького і рідного розірвало міною. Для них Україна буде такою непорушною даністю, основою і впевненістю, що ми собі навіть уявити зараз не можемо ", – прогнозує священик.

"І нехай вони будуть зовсім іншими, швидше за громадянами світу, ніж своєї країни, але вони точно знатимуть місце на планеті, де на непорушному фундаменті, скріпленому кров'ю і кістками героїчних предків, варто їх Будинок, улюблений, дорогий і прекрасний, що дає сили і коріння. А ті з нас, хто залишиться живий до того часу, будуть сидіти в літній день під абрикосами, потягувати пивко і сміятися над проблемами цих юних душ ", – додав він.