Російські окупаційні війська здали свої позиції в Дробишевому на півночі і Ямполі на південь від Лиману Донецької області, шансів утриматися у росіян в Лиманському районі немає, розповів військовий журналіст Юрій Бутусов.

Єдиний шлях втечі рашистів – в районі села Торське, при цьому траса знаходиться під вогневим контролем українських військ, пише він в Facebook.

“Якщо угруповання в Лимані вдасться повністю знищити на виході, у росіян не буде вистачати сил для організації оборони Кремінної і Сватового”, – вважає журналіст Юрій Бутусов.

Через деякий час він уточнив, що російські війська вже почали відхід з Лиману під ударами ЗСУ, з декількох ключових пунктів їх вибили.

“Для прикриття противником виставлені заслони. Тепер питання, чи вдасться їх підрозділам в місті врятуватися, навіть якщо вони кинуть важке озброєння. Утримати місто противник не має жодних шансів”, – додав Бутусов.

“Росіяни збирають весь наявний транспорт і формують в Лимані колони для прориву через села Зарічне і Торське. Єдиний шлях знаходиться під вогневим контролем ЗСУ, але очевидно, що росіяни будуть намагатися прориватися, рішення прийняті. Відхід основних сил, судячи з усього, противник планує робити сьогодні”, – повідомив журналіст.

Як висновок Бутусов підкреслив, що 20-та загальновійськова армія ЗС РФ зазнала поразки під Лиманом, а новий рубіж оборони противник намагається вибудувати вздовж траси Р-66 від Сватового до Кремінної.