Президент Зеленський вчора жорстко проїхався Дмитром Гордоном, заробітчанином Ахметова, говорячи про свій другий термін:

“Вони нічого з себе не представляють, крім того, як мій батько каже, як “ляпати язиком”. Ось і все. І вони чекають, що на це люди будуть вестися. Люди сказали, коли мене обрали. Їх не оберуть. І навіть якщо я не піду на другий термін. Вони так бояться… Гордон (Дмитро Гордон, журналіст – ред.) аж зі штанів вистрибує – “не должен идти, не должен, не должен!” Господи, Боже мій, чи це найголовніше? Я не бачу, як діти мої ростуть, оце “я должен”. “Должен” тільки їм. Позорище”, – зазначив сам Зеленський вчора на прес-конференції.

Тому поява Гордона у Шустера з його прийомами геббельсівщини особливо була очікуваною у контексті того, як його висміяв президент Зеленський на своїй прес-конференції. Пише телеграм-канал Лещенко ТУТ.

Цікаво було спостерігати за поведінкою та істерією пропагандиста.

У ефірі він одразу почав говорити, щщо Зеленський вимагав від Ахметова заборонити на своїх ресурсах появу Разумкова, Гордона, обговорення вагнерівців, тарифів. Питання, навіщо Зеленському забороняти Гордона, який до минулого тижня в кожному ефірі його вихваляв?

“Я розмовляв з декількома людьми, в тому числі в Офісі президента, мене цікавила причина глибокого конфлікту між Зеленським і Ахметовим. Мені це дійсно цікаво. Кажуть, мовляв, вплив на бізнес. Все це дурниця. Мені сказали кілька людей з Офісу президента, що вимагав Володимир Зеленський від Ріната Ахметова. Я не знаю, можна, напевно, про це запитати й у Зеленського, і в Ахметова, так буде правильно. Мені сказали, що спочатку він вимагав прибрати Шустера, не запрошувати Гордона, не показувати Разумкова, не показувати програми про офшори та “вагнерівців”. Після того як Ахметов це відхилив, почався конфлікт. Саме це було причиною конфлікту”, – сказав Гордон.

“Гордон говорив навіть якби мене покликали на прес-конференцію, він би не пішов. І далі розповідає який Зеленський поганий і як його розбестила посада. Причому це робить він це з таким самим жаром і виразністю і натиском з якими його зовсім недавно хвалив і оспівував як найкращого народного президента. Ну як раніше з Лукашенком”,- пишуть телеграм-канали.

Як швидко люди перевзуваються у стрибку, варто було олігарху змінити думку? Ймовірно, Гордону не звикати до подібних перфомансів.

Стосовно того, що відбувається зараз висловився і Петро Олещук:

“Я так розумію, що усі “захисники Ахметова”, які взялися захищати “стовп української економіки”, іронізують щодо перевороту, бо сподіваються, що Ахметов знову стане “попутником революції” і запустить їх “на царство”?

От цікава у нас країна. Роками кричать “Аваков – чорт”, виголошують прокльони “Гудку”, а потім, коли вся ця компанія збирається разом, то уже і Аваков не чорт, і Ахметов – “розумний бізнесмен”. Все, аби вони тобі допомогли повренутися до руля”, – наголосив він.

А що стосується загострення “війни” між владою та олігархами, то за всю історію світу практично у всіх протистояннях “держава-олігарх” або “держава-мільярдер” завжди перемагала держава. Тим більше, за підтримки “наших західних партнерів”. І тут не допоможуть ані стара гвардія політиків, про яких всі вже не хочуть згадувати, ані начебто лідери думок по типу Савіка Шустера та Дмитра Гордона, які відпрацьовують темники Ріната Ахметова.