Розгром, який Зеленський влаштував медійникам Ахметова, зокрема Шустера і Влащенко, свідчить про надзвичайно низький професійний рівень цих медіаперсон, невміння дискутувати та підсвідому звичку плазувати перед сильнішим. Про це пише Сергій Іванов на свій сторінці у фейсбук.

Це “дистанційні” пропагандисти, які завбачливо ховають язики в дупах щойно починається справжній батл.

Ба більше, коли в хід ідуть аргументи порядку задокументованих даних про підготовку держперевороту, ці люди аргументам такого порядку просто не навчені попри свій поважний вік та досвід дефілювання перед телекамерами.

Говорячи простіше, Рінат купив не потужний медійний спецназ, а купу доісторичних мумій, які розсипаються при першому ж контакті з реальністю.

Ахметов – той чувак, який за всі гроші купує у бариг брендовану пальонку, не сумніваючись, що це оригінал, а потім дивується, чому слово “Гуччі” написано ієрогліфами.

А що стосується Порошенка, який марить новим Майданом, тут все просто: спили мушку, ковбой. І заглуши бульдозер. За тобою ніхто не піде, бо ти все прос*ав.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський публічно відчитав журналіста Савіка Шустера під час пресмарафону 26 листопада, заявивши, що його програма – це монолог, а не діалог.

Говорячи про те, що оточення олігарха Ріната Ахметова втягує його у війну проти України і президента, Зеленський сказав, що розхитування ситуації всередині країни відбуваються у тому числі і завдяки Шустеру, як журналісту.

Пряма мова Зеленського: “Завдяки вам це теж відбувається – ось це розхитування постійне ситуації всередині нашої країни”.

Пряма мова Шустера: “Завдяки мені? Яким чином?”.

Пряма мова Зеленського: “Завдяки засобам масової інформації. Тому що інформація доноситься до наших людей завдяки ЗМІ”.

Як пише Українська правда, президент заявив, що не вірить ні в держперевороти, ні в те, що в цьому буде задіяний Ахметов.

Пряма мова Шустера: “Якби він був таким дурним, напевно, він не був би таким багатим…”

Пряма мова Зеленського: “Савіку, у нас у вами різне ставлення з погляду розуму, інтелекту та грошей. Мій батько – професор, він небагатий чоловік. Я розумію, що ви багатий журналіст, я все розумію, але є журналісти – я перепрошую – але є журналісти, які не так фінансово забезпечені, як ви особисто, які є громадянами України, які не є резидентами інших країн. І я дуже поважаю їхню відкритість і, так би мовити, їхню журналістську етику, але вони теж розумні. Ну, я маю на увазі, що вони не дурніші за вас, ось про що я кажу”.

Образу після пресмарафону він протягнув аж до нового випуску власного шоу. Але те, що він сказав далі, вражає своїм цинізмом та нахабністю. Адже Шустер перейшов на прямі погрози на адресу гаранта Конституції України. Доволі сумнівний початок, який потім для самого ж Савіка обернеться швидким кінцем.

“Чомусь усі президенти – це не тільки в Україні, – які розмовляють [зі мною] трошки по-хамськи… Мене це ніколи не ображає, не кривдить, тому що я розумію, що їхній кінець настає”, – сказав Шустер.

Телеведучий відхрестився потім і сказав, що це відбувається не тому, що він страшна людина.

“Я не страшна людина, тому що те, що говорив [на ток-шоу ексглава МВС України] Арсен Аваков: що якщо твій страх видно і якщо єдине, що ти можеш робити, – це пускати блискавки, – ну так зрозуміло, що в тебе більше немає аргументів”, – пояснив Шустер.