Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана запідозрили в імовірній підробці диплома, але навіть це ще не все, передає Корупція.Інфо

Так, Печерський суд Києва зобов’язав Міжрегіональну академію управління персоналом надати слідчим доступ до Студентської справи Володимира Гройсмана.

При цьому диплом про вищу освіту Гройсман нібито отримав всього за два роки.

Але це ще не все. Як виявилося соратник прем’єра Андрій Рева також здобував вищу освіту в цій Академії. І більш того, міністр соціальної політики України здобув вищу Юридичну освіту, в стінах Міжрегіональної академії управління персоналом рівно за один рік.

«Тільки в Україні, за РІК можна стати дипломованим юристом. Це фантастика! Просто сміх крізь сльози…», – зазначив з цього приводу юрист і блогер Михайло Шнайдер.

Користувачі соціальних мереж активно коментують цю новину.

Популярне: "Оштрафували на 850 гривень….": Кого з українців будуть штрафувати за відмову передати повістку призовнику

«У в’язницю неуків! І виставити позов за незаконно виплачена платню на постах держслужбовців, за вищі посади, отримані злодійським шляхом обману. Нехай шиють тапочки і виплачують до кінця днів, шахраї!», «То був проффесор, а ці – ахадемікі…», «Гідне спадщина професора Віті», «Це не просто ганьба. Це порушення закону», «Позорище», «Вони самі “не справжні” Дипломом, мови, обіцянки, любов до України і т.д. і т.п.-все це фальш…», «Одне шахраї!», «Які дипломи, такі і закони», – пишуть в мережі.