Мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що планує підтримати Петра Порошенка під час наступних президентських виборів. Про це він розповів шеф-редактору видання "Лівий Берег" Соні Кошкіній, передає Корупція.Інфо

За словами градоначальника, завдяки підтримці центральної влади в Харкові відкрили Регіональний центр надання адмінпослуг, а також будують метро і комплекс з переробки твердих побутових відходів. Кернес також відзначив, що при Порошенку з'явилася можливість збільшити бюджети на місцях і направити гроші на вирішення міських проблем.

"Якщо візьмемо Харків, вважаю в цьому контексті ми продовжимо підтримувати його (Порошенка при балотуванні на другий термін – С.К.). Тому що він себе показав як людина, яка пішла на децентралізацію, на збільшення бюджету місцевих органів влади", – заявив мер Харкова.

Міський голова впевнений, що наступні президентські вибори пройдуть в два тури, проте не назвав кандидата, який буде змагатися з Порошенком за перемогу. За його словами, претендентом може стати як Юлія Тимошенко, так і "хтось новий". Разом з тим, мер не виключає зміни своєї позиції.

Популярне: "Оштрафували на 850 гривень….": Кого з українців будуть штрафувати за відмову передати повістку призовнику

"Якщо, припустимо, я зрозумію і побачу, що за цей рік сталися – як ви говорите – певні розчарування, я теж не залишуся осторонь", – розповів Кернес журналістці.