Поліція знайшла тіло новонародженої дитини в лісі. Про це стало відомо з повідомлення ГУ Нацполіціі в Чернігівській області.

Відомо, що 15 лютого, в поліцію Ніжина надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві, неподалік від міського полігону твердих побутових відходів, виявлено труп дитини.

На місці події поліція встановила, що в розірваному поліетиленовому пакеті знаходиться мертва новонароджена дитина. Поліцейські тут же приступили до пошуків породіллі, що вирішила позбутися дитини.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Поліцію просить з будь-якою інформацією, припущеннями або підозрами щодо особистості жінки, яка могла вчинити злочин, звертатися в міський відділ поліції на лінію “102”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що 33-річна мешканку села Полонне Хмельницької області вбила своє новонароджене немовля та залишила його біля вокзалу у сумці. Жінка народила дитину потайки в Києві, де перебувала на заробітках. Пологи відбувалися в домашніх умовах. Пуповину жінка обірвала власноруч.Мати задушила хлопчика та чотири дні переховувала його тіло в шафі. Після цього вона сіла на поїзд і проїхала з мертвою дитиною сотні кілометрів до міста Полонного, де й позбулася тіла поблизу вокзалу.