У Росії сталася авіакатастрофа легкого вертольота Bell, що належить депутату російської Держдуми, мультимільйонеру Айрату Хайрулліну.

Як повідомляє Telegram-канал Baza, на борту повітряного судна перебував Хайруллін, його помічник Раміс Марсович Газізов і пілот Жавдад Сулейманов.

Уточнюється, що вертоліт зник з радарів поблизу Казані. Пілот здійснив жорстку посадку на лід в шести киллометрах на південний схід від від міста Лаїшево. Попередньо відомо, що депутат Хайруллін загинув, його помічник і пілот вижили, але інформація поки офіційно не підтверджена.

На місце події вже вилетіла група рятувальників, однак вони поки не можуть підібратися до вертольота. Існує небезпека, що лід проломиться, і вертоліт піде під воду.“Двох людей, які вижили привезли на берег на повітряній подушці. Пілот і помічник депутата перебувають у вкрай важкому стані, обидва без свідомості, опитати їх зараз неможливо – їх передали в руки медиків. А ось тіло Хайрулліна дістати не змогли – воно затиснуте під вертольотом. З основних руйнувань літального апарату – хвіст і гвинт “, – пише Telegram-канал Mash.

Айрат Хайруллін – заступник голови комітету Держдуми з аграрних питань, член фракції Єдина Росія, співзасновник роздрібної мережі Едельвейс. Політик входив до переліку ста найбагатших російських чиновників і депутатів за версією Forbes.