Розслідуванням неприємного інциденту зайнялася поліція.

Моторошний випадок стався в США. У місті Ларедо (Техас) сімейна пара розчинили тіло потонулої 3-річної доньки в кислоті, щоб приховати її смерть.

Про це повідомляє британський таблоїд Daily Star. Зараз зловмисники схоплені Техаською поліцією, їх чекає тривалий тюремний термін.

За інформацією правоохоронців, 3-річна Ребека потонула під час купання у ванній, залишившись без нагляду. Батьки дівчинки – 37-річна Моніка Домінгес і 32-річний Жерардо Завалу-Лоредо – захотіли приховати її смерть від оточуючих, щоб уникнути зайвих питань. Вони наповнили ємність об'ємом п'ять галонів (приблизно 23 літра) кислотою. Каністру сховали в шафі в спальні. Туди і поклали тіло померлої дівчинки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На сполох забили сусіди, котрі помітили, що Ребека перестала з'являтися на подвір'ї з іншими дітьми (всього у пари було п'ять спадкоємців). Вони повідомили в поліцію, яка прийшла в будинок з обшуком і знайшли дитину. Тіло дівчинки не встигло повністю розкластися.

«Фахівці витягли залишки тіла з каністри, яка була захована в спальні», – розповів журналістам шеф поліції Ларедо Клаудіо Тріщина.

Хоча батьки стверджують, що дівчинка померла з природних причин, судова експертиза повинна встановити, чи немає на її тілі слідів травм – слідчі підозрюють, що вона могла бути вбита. Решта четверо дітей були передані органам опіки. Розслідування триває.