У Москві дівчина, яка озвучує аніме і бере участь в косплеї героїв японських мультфільмів, померла при загадкових обставинах в квартирі своє нового знайомого, топ-менеджера з Кореї.

Причому поліцейські, яких викликав кавалер, не знайшли ознак насильницької смерті, тому чоловік проходить у справі як свідок.

Як вдалося з’ясувати, дама була виключно творчою особистістю, крім усього іншого, ще й танцювала, щоправда в вар’єте. Бездиханне тіло дівчини знайшли у ванній одній з квартир в багатоповерхівці в самому центрі Москви. Саме сюди містер Лі разом зі своєю супутницею вирушили після знайомства в нічному клубі. Кожен очікував продовження вечора, і в підсумку все закінчилося зовсім не так, як вони припускали.

За даними журналістів, Крістіна приїхала в Москву з України півтора роки тому, влаштувалася працювати в нічний клуб, танцювала в шоу оголеною, а після спілкувалася з клієнтами. Іноді з продовженням. Чоловік займався постановкою одного з таких шоу, з Христиною був знайомий особисто.

“Вона приїхала сюди заробляти гроші. Скільки отримує дівчинка в вар’єте – максимум три тисячі рублів, її ці гроші не влаштовували абсолютно”, – говорить режисер-постановник шоу.