1445780105-8873-vyiboryi

Представники партії "Об'єднання "Самопоміч" заявляють про фальсифікації 4 тис. голосів на виборах мера Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.) на користь кандидата від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула.

Про це повідомила кореспондент телеканалу "112 Україна" в Кривому Розі Катерина Єрська, передає Корупція Інфо

"У Кривому Розі зараз проходить прес-конференція "Об'єднання "Самопоміч", їх прийшли підтримати колеги з партії "УКРОП". "Самопоміч" заявляє, що були сфальсифіковані 4 тис. голосів, йдеться про Тернівському районах, Дзержинському та Інгулецькому. Зокрема, "Самопоміч" заявляє про те, що явка виборців у цих районах була більша, але вона склала десь 32-35%, це середня явка по Кривому Розі", – сказала кореспондент.Підтримати однопартійців у Кривий Ріг приїхав народний депутат України Семен Семенченко. Він разом з кандидатом в мери від "Самопомочи" Юрієм Милобогом також готовий боротися за визнання виборів недійсними.

"Підтримати своїх кандидатів повинні були прийти активісти, але зараз у Кривому Розі дощ і сніг, тому мітинг, який повинен був відбутися, не відбулася, тому всі бажаючі зараз знаходяться в холі готелю, де проводиться прес-конференція. Крім того, завтра в 18:00 всі свої скарги спостерігачі від "Самопомочи" і сам кандидат, і активісти повинні віднести у виборчком, там має відбутися засідання, де обіцяли розглянути всі скарги", – підкреслила журналіст.

Також представники "Самопомочи" заявляють про факти вкидання бюлетенів і підтасовування голосів. За їх словами, на одній ділянці був випадок, коли в папці з прізвищем кандидата у міські голови від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула було 50 голосів за Милобога.

При цьому в "Самопомочи" обіцяють навіть вивести на вулиці людей з вимогою визнання виборів у Кривому Розі недійсними.