Wx600_546177

Подивіться це відео з Майдану: Тимошенко приїхала на річницю початку революційних подій у розкішному броньованому мерседесі. Люди вже забули, як боролися з межигірською розкішшю Януковича і вітають свого кумира.

Вітають до тих пір, поки Юлія Володимирівна не сяде в свій суперкар і не втече на свій Олімп. Навіть номер розкішного автомобіля можна розглянути – АА 2992 КР. Поки Тимошенко їде, люди, напевно, продовжують думати, що щось змінилося в цій країні.

 

 

Історія цього автомобіля воістину є детективної й може стати уособленням тих метаморфоз, які відбулися в країні за останні кілька років. Величезний автомобільний парк раритетних автомобілів – це провідні експонати в корупційному заповідник "Межигір'я". Сам побіжний Янукович, а також його сини, не шкодуючи державних грошей, скуповували найсучасніші і найдорожчі екземпляри світового автопрому. Однак після Революції Гідності майже всі авто дивним чином зникли, їх потихеньку розтягли в "стайні" нових господарів життя.

"Конюшня" Януковича

Відомо, що автопарк Януковичів був зареєстрований на ТОВ "Киевуниверсалсервис". Ця компанія виконувала роль Дусі для Межигір'я: на ній був зареєстрований весь обслуговуючий персонал, фірма займалася закупівлею і навіть засвітилася в скандальній приватизації мисливських угідь у Сухолуччі. За даними "Обозревателя", 2 квітня 2014-го року в Печерське райуправління звернувся заступник директора цього ТОВ з заявою про незаконне заволодіння "невстановленими особами" автомобілями, в тому числі – броньованому Мersedes Benz S600 Limousine Lang чорного кольору, об'єм двигуна -5513 куб. см, 2011 року випуску, держномер АА 0100 МК, номер шасі WDD 2211761А395027.

*Це автомобіль преміум-класу. До того ж – броньований (зовні броньовик можна відрізнити за широким чорним смугах на краях скла). Як повідомили "Оглядачу" в офіційному представництві Mercedes-Benz в Україні, таке авто зараз коштує щонайменше 700 тисяч євро (майже 800 тис. дол.), а верхня планка не обмежена і залежить від фантазії замовника. Можна навіть золотий унітаз поставити.

У той же день було порушено кримінальну справу за статтею 289 ч. 3 КК "Незаконне заволодіння транспортними засобами", що передбачає позбавлення волі від 10 до 15 років.

Де ж породистий "мерин" зі стайні побіжного президента? Як вдалося простежити по базі ДАІ Києва, автомобіль поетапно відзначився в кількох МРЕВ Києва.

29 травня 2014 року відбувається перереєстрація транспортного засобу, головна мета цієї маніпуляції – отримати дублікат техпаспорта.

3 червня 2014 року – зміна власника, автомобіль реєструється на нового господаря – Миколи Андрійовича Лесика з Чернівців, новий держномер – СЕ 3059 ВС. В інтернеті є інформація лише про одну людину з такими даними – колишнього футболіста з Чернівців, володаря, крім українського, ще й молдавського паспорта. І вже через три дні пан Лесик знімає автомобіль з обліку, отримавши транзитний номер 11 НЕ 7267.

Приблизно в цей час ТОВ "Киевуниверсалсервис" звертається із заявою про незаконне заволодіння автомобілем, і згаданий вище Mercedes потрапляє до бази "Угон". Але цей прикрий факт не завадив новому власнику – ТОВ "Корнфілд" – через два місяці поставити цей автомобіль на облік, отримавши номерний знак АА 2992 КР.

Тут відразу виникає два питання:

– як співробітники МРЕВ поставили на облік автомобіль, що числиться в угоні? Відповідь криється десь у площині системної корупції, і ми сподіваємося, що компетентні органи розгадають цю загадку (наскільки нам відомо, МВС повним ходом займається демілітаризацією служби, і в найближчому майбутньому перетворить реєстрацію автомобілів у виключно сервісну процедуру) ;

– кому належить ТОВ "Корнфілд"? Формальним власником компанії є якась Прейнер Ілдіко Христина, про яку нічого не знає навіть Google. Проте адресу реєстрації фірми (Червоноармейская, 62, оф. 8) та номер телефону (0442016327) багато про що говорять: за цією адресою зареєстровано чимало компаній, пов'язаних, головним чином, з попередньою владою.

Але і це ще не найцікавіше. Як стало відомо "Обозревателю", оперативні підрозділи МВС впритул зайнялися пошуком "автопарку Януковича", і досить просто ідентифікували примелькався на Печерських пагорбах автомобіль.

Увечері 24 вересня співробітники міліції прибули в офіс "Батьківщини" по вул. Турівській, 13, де на охороняємій території і був запаркований броньований "мерін Януковича", вірніше – вже "мерін Тимошенко".

Після нетривалих переговорів між співробітниками партійного офісу і міліцією, водій мерседеса вигнав його на проїжджу частину, надавши правоохоронцям можливість оглянути авто.

В результаті було встановлено та документально зафіксовано, що транспортний засіб, на якому пересувається Юлія Володимирівна – один з автомобілів з автопарку Януковича, які зараз перебувають у розшуку.

Водій автомобіля і пасссажиры забирають речі.

Потім вже з'явилися поліцейські, які зафіксували, що відбувається на вулиці на відеокамери. До речі буде сказано, поліцейські знайшли під ґратами автомобіля мигалки, встановлені соратниками Януковича, але так і не демонтовані соратниками Тимошенко.

Це – адвокат Титаренко Н.Н. Він вийшов з офісного приміщення по вулиці Турівська, 13. Саме в його присутності інші три людини, в тому числі і людина, який перебував за кермом "Мерседеса" при виїзді з двору офісу ВО "Батьківщина", забрали всі речі з автомобіля, закрили його на ключ і залишили місце проведення процесуальних дій.

Цей Mercedes є символом наших днів і уособлює багато погані звички, перенимаемые кожною владою від "папєрєдніків": будь-то корупція, сибаритство або просто тяга до халяви. У Януковича і Тимошенко були загальні кабінети, амбіції, домовленості по перезавантаженню Конституції, а тепер у них і загальний броньований Мersedes Benz S600 Limousine Lang чорного кольору, з номером шасі WDD 2211761А395027. Оперативники вилучили цей автомобіль, але звички правлячої еліти їм не підвладні.

Як говориться, "ведеться розслідування". В МВС особливо не коментують цю скандальну історію, однак справу за фактом незаконного заволодіння автомобілем існує, мерседес – на штрафмайданчику.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО З ТУРІВСЬКОЇ

 

ДОКУМЕНТИ

Автопарк Януковичей был зарегистрирован на ООО "Киевуниверсалсервис". Это "общество" являлось первым собственником злополучного Мersedes Benz S600 Limousine Lang.

 

Перерегистрация транспортного средства. Главная цель этой манипуляции – получить дубликат техпаспорта

 

Mercedes попадает в базу "Угон"

 

ООО "Корнфилд" через два месяца ставит "угнанный" автомобиль на учет, получив номерной знак АА 2992 КР