Ukrainian servicemen ride in an armoured vehicle near Kramatorsk

За минулу добу у зоні антитерористичної операції бойовики повністю дотримувалися режиму припинення вогню. Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Фейсбук, передає Корупція.Інфо.

Згідно з повідомленням, не зафіксовано випадків порушення перемир'я і в районі лінії розмежування на тимчасово окупованих територіях.

Всього ж у зоні антитерористичної операції повна тиша зберігається вже більше трьох діб.

Нагадаємо, у зоні АТО почався відвід техніки і озброєння калібром менше 100 мм від лінії розмежування.

Напередодні президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" заявив, що з 3 жовтня сили АТО почнуть відведення озброєнь калібром менше 100 мм на Донбасі.

29 вересня в Мінську тристороння контактна група за участю спеціального представника Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Мартіна Сайдіка, представника України Леоніда Кучми і представника Росії Азамата Кульмухаметова підписала угоду про відвід озброєнь калібром менше 100 мм.

А 30 вересня "глави" "Донецької та Луганської народних республік" ("ДНР"/"ЛНР") Олександр Захарченко та Ігор Плотницький також підписали цю угоду.

У самопроголошеній "Донецької народній республіці" ("ДНР") заявили, що відвід танків і зброї калібру менше 100 мм почнуть після 18 жовтня за умови дотримання перемир'я. У "ЛНР" вже приступили до відведення озброєння.