Співробітникам МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, які закликають до участі в нібито професійних зібраннях під терміновими приводами. МОЗ України закликає всіх медиків утриматися від участі в таких заходах, адже це може призвести до використання лікарів в політичних цілях. Про це йдеться в офіційній заяві МОЗ, опублікованій на сайті міністерства, передає Корупція.Інфо

"Просимо всіх колег зосередитися на наданні якісної медичної допомоги пацієнтам з затвердженим графіком роботи і участі в професійних події.

Про будь-які наради, конференції та інші заходи, які проводить МОЗ України, ми повідомляємо через офіційні звернення посадових осіб, сайт і офіційні канали в соціальних мережах.

Тиск на медичних працівників з метою їх примусової участі в політичних подіях є незаконним і передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність", – йдеться в заяві МОЗ.

Популярне: «Смерть чоловіка, багатий коханець і проблеми з безпліддям»: Куди і чому пропала дочка Тимошенко Євгенія

У міністерстві також попросили всіх медиків терміново повідомляти про всі випадки тиску у вигляді погроз про звільнення, догани або штрафи за відмову від участі в цих зборах.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року Верховна Рада прийняла законопроект 6327, який запускає медичну реформу. За законопроект віддали 240 голосів.