Рівень “сервісу” в одній з київських лікарень вразив користувачів соцмережі і став предметом активного обговорення, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ось і фінал! Стало відомо скільки років “світить” Зайцевій

Відповідний пост зробив журналіст Олег Борисов.

“Захворів. Зробив рентген. Терапевт направив до лора в лікарню в іншому кінці району. Ну ок. Приїхав. І тут починається неймовірне”, – написав він.

За словами журналіста, його чекали величезні черги, постійне “кварцування кабінету” зі сміхом лікарів за дверима і добровільно примусові “благодійні внески”.

“Нервова, безкультурність бабуся в перуці і з яскраво намазаними губами мені каже: – Ви Борисов Ольга Євгенович? – Жінка, я хлопчик. І там написано Олег”, – процитував діалог з робітницею лікарні автор поста.

Борисов додав, що, обійшовши “всі кола пекла”, він так і не потрапив до потрібного лікаря.

“До чого я це говорю. Я не знаю, про які реформи медицини йдеться. Я не знаю, чим все хваляться, але у всій метушні з” дозволом на дозвіл дозволити безкоштовно за 50 гривень “я можу зійти з розуму. Тому і називаю це все бл*дською медициною. Не вірите? Захворійте на риніт і побігайте по лікарях. А тим часом 11:25. Лікар приймає до 13:00”, – підсумував він.

«І так скрізь… Залишається сподіватися на молодий організм», «Це жахливо((( не дай бог у нас захворіти», «Медицини у нас давно немає, ні платної, ні безкоштовної», «Зекономили тобі на спортзалі. Набігався, і будь здоров», – пишуть в мережі.