Міністр культури Євген Нищук призначив головою Українського культурного фонду дружину Президента Петра Порошенка, Марину, передає Корупція.Інфо

 Про це йдеться в повідомлені прес-служби Міністерства культури.

"19 грудня міністр культури України Євген Нищук призначив головою Українського культурного фонду Марину Порошенко", – йдеться в повідомлені.

Відзначається, що за її кандидатуру одноголосно проголосували всі члени Наглядової ради Фонду.

В ході свого виступу Марина Порошенко заявила, що переконана, що Культурний фонд сприятиме модернізації сектора культури, підтримувати культурний розвиток громад в умовах децентралізації, інтегрувати національну ідею всередині країни, стимулювати розвиток креативного молодого покоління, підтримувати старти культурних і художній проектів через систему прозорих конкурсів, розвивати науково-дослідну діяльність мистецької спільноти, а також – співпрацювати з українською діаспорою і формировати позитивний імідж України в світі.

Раніше ми писали, що дочки-двійнята Порошенко святкують повноліття.

Також ми повідомляли, що Марина Порошенко похвалилася доступністю зарубіжної освіти для своїх дітей. Так, 2017-го доньки президента мали завершити навчання у британському коледжі Concord. Цей міжнародний навчальний заклад-пансіон готує іноземних студентів до вступу в університети Великобританії.

Вартість року навчання у коледжі Concord коштує 37 800 фунтів стерлінгів на рік. Відомо, що паралельно з британським коледжем дівчата закінчили столичний ліцей №77.

 

 

 

Популярне: “Пікантне фото в сауні і…”: Валерія Заружко, таємниці красуні-радикала від партії Ляшка