Зупинилося серце ветерана АТО Миколи Микитенка, який вчинив самоспалення в центрі столиці

Трагічну новина повідомила його дочка Юлія в своєму Facebook.

За її словами, трагедія сталася сьогодні, 14 жовтня, в День захисника України.

Легенді АТО Миколі Микитенку було 49 років.

“Народе мій, до тебе я ще повернуся, і в смерті обернуся до життя своїм стражденним і незлим обличчям, як син, тобі низько вклонюся і чесно гляну в чесні твої очі, і чесними сльозами обіллюся. Сподіваюся, ти нарешті знайдеш там спокій. Люблю тебе, па. З миром “, – зворушливо написала Юлія в своєму Facebook.

“14.10.2020 о 8.45 зупинилося серце Батька, Брата, Чоловіка, Побратима, який віддав своє життя за свободу, вільну і незалежну Україну, одним словом Героя України – Миколи Микитенко”, – також написали в Facebook.

Українці в коментарях підтримали рідних героя АТО-ООС, висловивши співчуття в зв’язку з втратою.

Донька Микитенка повідомляла, що мотиви його вчинку суто політичні: “незгода з діями чинної влади, а саме розведення військ на лінії розмежування і повзуча окупація Росії”.

За три години до самоспалення Микола Микитенко написав на своїй сторінці в Facebook:

«Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус ?! Досить сил довести, що Україна понад усе? Дістало !!! Вийдіть всі, побратими, як 24 числа, візьміть зброю в руки, і захистіть нашу рідну Україну !!! ». Трохи раніше він же написав: «Підтримайте за всі мої гріхи !!! Слава Україні!!!”.

На сторінці Миколи кілька постів, в яких він висловлює негативне ставлення до політики президента Володимира Зеленського по відношенню до ветеранів АТО і ООС. Останній пост на своїй сторінці Ворон опублікував за п’ять хвилин до самоспалення: «Зараз 3-25. Мені дуже хочеться, щоб Україна була самостійною ».

Зазначимо, що Микола Микитенко страйкував проти політики Зеленського і за непідтвердженою інформацією президенту вже доповіли про смерть ветерана АТО. Володимир Зеленський глибоко приголомшений і співчуває рідним Микитенка.