Президент Зеленський назвав перше питання зі всенародного опитування, яке він хоче провести у день виборів 25 жовтня серед українців.

Так, главу держави цікавить, чи слід карати корупціонерів довічним ув’язненням. Перше запитання із п’яти Зеленський озвучив у відеозверненні, оприлюдненому на своєму телеграм-каналі.

Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах? Приходь 25 жовтня на виборчу дільницю та вирішуй! – наголосив він.

“Як і анонсувалося, президент Зеленський сьогодні озвучив перше з п’яти питань, які він збирається винести на” всеукраїнське опитування “в день виборів 25 жовтня.

Отже, ПИТАННЯ №1 – “Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?”

Б’ють по важливій темі, це так. Корупція входить в список ключових проблем в країні за оцінками самих же українців “, – пише тг-канал” Клименко-Тайм “.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Що саме питатимуть, наразі невідомо.

В Офісі президента пояснили, що це опитування, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків.

У більшості фракцій Верховної Ради розкритикували ідею президента.