Нападників було п’ятеро, стверджує постраждалий.

Учора, 22 листопада, ввечері у Дніпрі невідомі особи у балаклавах напали на місцевих активістів Вірослава Цюп’яка та Владислава Мельничука. Про це останній повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами потерпілого, невідомі увірвалися до приміщення Просвіти та вчинили напад при свідках.

“Сьогодні, 22 листопада, близько 22 години вечора, п’ятеро молодиків в балаклавах увірвались до приміщення Просвіти у Дніпрі та напали на мене та Вірослав Цюп’як. Побиття було в приміщенні громадської орагіназації при свідках. Зараз пишемо заяву в поліцію та їдемо до лікарні. Є травми черепу, щелепи та носу. Далі будемо апдейтити ситуацію.”, – йдеться у повідомленні Мельничука.Нагадаємо, раніше на Херсонщині побили активіста, який допомагав тимчасовій слідчій комісії розслідувати напад на Катерину Гандзюк, яка померла в лікарні після отримання опіків. Інформацію поширив екснардеп Ігор Луценко. У місцевій поліції заявили, що даних про напад не отримували.

“Тільки що мені подзвонили і повідомили, що, виявляється, позавчора напали на місцевого активіста. Кілька злочинців з битами у балаклавах, удень, біля під’їзду. Активіст просив не вказувати його ім’я та усі подробиці, отож, про них дізнаються тільки правоохоронці”, – сказав депутат.