Партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Національний корпус" (колишній "Азов") і "Правий сектор" вирішили об'єднатися для досягнення політичних цілей


Про це заявили лідер "Свободи" Олег Тягнибок, лідер ПС Андрій Тарасенко і лідер ПК Андрій Білецький, повідомляє Коррупция Інфо.

Голови партій підписали документ про об'єднання під назвою "Національний маніфест".

"Завтра, коли влада буде належати українським націоналістам, ми реалізуємо цей маніфест. Це історичний момент. Ми не просто координуємося, а об'єднуємо свої зусилля", – заявив Тягнибок.

Білецький заявив, що маніфест не є програмою будь-якої партії.

"Це документ, з яким ми починаємо свій хрестовий похід проти цієї влади", – підкреслив він.

У маніфесті зазначено, що Україна повинна спрямувати зусилля на створення Балто-Чорноморського Союзу, повернути ядерний статус, розірвати дипломатичні відносини з Росією, дозволити громадянам володіти вогнепальною зброєю.

Крім того, партії мають намір культивувати в Україні традиційні цінності, посилити кримінальну відповідальність за корупцію, вести ефективну боротьбу з нелегальною міграцією, створити єдину помісну церкву з центром у Києві.

Націоналісти також обіцяють ввести процедуру імпічменту президента і відкликання депутатів, запровадити виборність суддів та місцевих чиновників.
Популярне: Запорізькій підполковник поліціїї задушив людину (ФОТО)