Син народного депутата і українського олігарха Костянтина Жеваго Іван став співвласником телеканалу "Еспрессо", передає Корупція.Інфо

Популярне: Вся спина в крові: Мати жорстоко знущалась над 7-річним сином

Про це повідомляється в заяві на сайті телеканалу "Еспрессо".

Компанія Atmosphere Entertainment, власником якої є Іван Жеваго, купила частку телеканалу у колишнього прем'єр-міністра України, лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка і дружини глави МВС Арсена Авакова Інни.

"Після підписання відповідних угод Яценюк і Аваков, які володіли 30% і 40% часткою відповідно в статутному капіталі ТО "Аста Фінанс" (юридичної особи, що володіє 100% ТОВ "Голдберрі", яке здійснює мовлення під логотипом "Еспрессо") усунули їх в користь іноземного підприємства ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., зареєстрованого в штаті Нью-Йорк (США)", – написано в заяві.

"Зазначене іноземне підприємство придбало частину частки Лариси Княжицької в статутному капіталі ТОВ "Астра Фінанс" в розмірі 7,5%. В результаті реалізованих угод Княжицька залишається опосередкованою власницею 22,5% телеканалу "Еспрессо", 77,5% опосередковано володіє іноземне підприємство ATMOSPHERE ENTERTAINMENT INC, кінцевим бенефіціарним власником якої є громадянин України Іван Жеваго", – повідомили в "Еспрессо".

Інформація про зміни в структурі власності буде подана відповідним уповноваженим органам в порядку, передбаченому законодавством. На телеканалі підкреслили, що "зазначені зміни не вплинуть на редакційну політику".