Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко відреагував на пропозицію лідера партії "Батькіщвіна" Юлії Тимошенко про співпрацю.

Зокрема, в своєму Facebook Гриценко іронічно назвав заклик Тимошенко ритуальним і сказав, що не збирається її тролити у відповідь.

"Завтра працюю у Львові. Зустріч з науковцями-економістами щодо плану дій з підйому економіки. Мобілізація наших депутатів, штабів і партійців, які йдуть на вибори в новостворені ОТГ. Кілька ефірів на місцевих радіо та телебаченні. Кава з Андрієм Садовим. Тролити Юлію Тимошенко ритуальними закликами об'єднатися з нами не плануємо. До вівторка", – написав Гриценко.

Популярне: Школа в Україні буде закінчуватися на 4 класі: які неочікувані наслідки реформи чекають на батьків

Тимошенко на прес-конференції у Львові 2 листопада заявила про відкритість до співпраці з партією "Самопоміч" Андрія Садового, з політсилою Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" і музикантом, громадським діячем Святославом Вакарчуком.

"Ми готові до співпраці з партією "Самопоміч", зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде в політику, з "Громадянською позицією" Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об'єднати в роботі на Україні всі демократичні сили", – заявила Тимошенко.

Садовий в свою чергу в Facebook звинуватив Тимошенко в нещирості.

"Заява Тимошенко – звичайна технологія, спрямована на те, щоб завоювати симпатії львів'ян. Хід думок Юлії Володимирівни простий – у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, при якому голосують львів'яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Ніякої щирості тут немає", – зазначив лідер партії "Самопоміч".

Він додав, що виборці "хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем".

Згідно з опитуванням, якие проводили Центр "Соціальний моніторинг", Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка і Київський міжнародний інститут соціології та Соціологічної групи "Рейтинг", якби вибори президента України проводилися на наступному тижні, то за Тимошенко проголосували б 13,4% від загального числа опитаних і 18,9% від тих, хто визначився і голосуватиме, за Гриценко – 7% і 9,9%, за Вакарчука – 4,9% і 7%. Лідера "Самопомочі" Андрія Садового в цьому рейтингу немає.