Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов заявив, що за часів прем'єрства Юлії Тимошенко була розвалена армія та взяті запозичення, які змушують піднімати тарифи на газ. У відповідь політик пригрозила судом.

Відповідні заяви пролунали під час погоджувальної ради у понеділок, 5 листопада.

Герасимов нагадав, що минулого тижня Україну відвідала канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка закликала підтримувати Мінський процес.

"Показово, що ті, хто критикують Мінський процес, зокрема, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, під час спілкування з фрау Меркель вкотре визнала позитивний ефект Мінських угод", – заявив представник БПП.

Він додав, що не менш загрозливим виглядають заяви Тимошенко з приводу повної сумісності української армії зі стандартами НАТО.

"Подібні кроки у період збройної агресії Росії повторюють події 10-річної давнини, коли прем'єр Тимошенко зірвала отримання ПДЧ для вступу до НАТО і розвалювала армію, припиняючі її фінансування та розпродаючи танки, літаки та гелікоптери", – сказав Герасимов.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У свою чергу, Тимошенко відповіла, що Герасимов взагалі не може говорити про війну.

"Бо радником і найближчим другом у нього є "терорист Безлер", клікуха у нього "Бес". Я думаю, що вони одна команда і тому це просто принизливо, щоб ця людина сиділа за одним столом з нами", – заявила лідерка "Батьківщини".

Також вона додала, що хоче спростувати будь-які твердження щодо зустрічі з Меркель.

"Ми вважаємо, що Мінські домовленості не є ефективними для України і вони не призводять до миру. Але у той же час ми говоримо, що не знищуючи, не закриваючи Мінський процес, ми мусимо розпочати інший процес у форматі Будапешт+. І тому обман очевидний", – сказала вона.

Тимошенко заявила, що у структурі сьогоднішнього зовнішнього і внутрішнього боргу України немає жодної копійки, яку би запозичив її уряд, оскільки все було повернуто ще до 2012-го.

"Це обман. І тому ми звертаємося до суду проти пана Герасимова щодо дезінформації", – сказала екс-прем'єр.