Екс-президент України Петро Порошенко відвідав допит в ДБР, після чого зазначив, що Портнову та його соратникам не залякати його у питанні націоналізації “ПриватБанку”. 

Крім того, політик заявив, що закон з ним. Про це пише сам адвокат, екс-глава адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов на своїй сторінці в Facebook.

“Враховуючи, що я ніколи не звертався до ДБР ні з питання Приватбанку, ні про контрнаступ українських військ на Донбасі, про що Порошенко і його телеканал періодично повідомляють, у мене з’явилася стурбованість, чи не хилить фігуранта до фіксації свого складного психічного стану або обмеженої дієздатності, щоб замість в’язниці обмежитися перебуванням в установах медичного типу”, – пише юрист.

Крім того, Портнов зазначив, що “ще одна така заява і замість поліграфа буду клопотати про примусовий лікарський огляд”.

Також за словами адвоката, Порошенко після допиту заявив, що Державному бюро розслідувань виявилося недостатньо рішення Міжнародного трибуналу у справі про українських моряків у Керченській протоці.

“А підконтрольні йому ЗМІ розігнали сигнал, що за заявою Портнова почали допитувати звільнених українських моряків, імовірно надаючи цій кримінальній справі якийсь антиукраїнський відтінок, – припустив Портнов.“Нагадайте хтось цьому недалекому і легковажному, що він проходить саме по справі про навмисну ​​передачу українських моряків в російський полон з метою створення політичних умов для введення воєнного стану та зриву президентських виборів і узурпацію влади.

Жертвуванням українських моряків фігурант мав на меті залишитися біля корита, продовжити красти і контролювати природні і фінансові ресурси країни. Він діяв з метою наживи, збільшував своє черево і злодійську морду. І з цього приводу Міжнародний трибунал ніяких рішень не виносив, – підсумував Портнов на своїй сторінці у Фейсбук.

Що цікаво, під час обшуків у прикордонників та диспетчерів в аеропорту в Жулянах начебто було знайдено докази незаконного перетину кордону експрезидентом Петром Порошенком під час його польоту на Мальдіви.

За словами Портнова, під час обшуків у гаражі Адміністрації президента знайшли також підроблені автомобільні номери, на яких Порошенко начебто виїжджав до аеропорту та часом використовував для особистих потреб.

Порнов заявляє, нібито правоохоронці відправили запит на Мальдіви щодо паспортів, за якими Порошенко реєструвався там під час прильоту.

Як припускає чиновник, знайдення всіх фальсифікованих паспортів Порошенка та його сім’ї домопоже відшукати й оформлені на ці паспорти “вкрадені в держави активи, рахунки й офшори”.