Голова ПВК “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що Україна повернула частину населеного пункту Берхівка на північ від Бахмута. Він також каже, що незабаром армія Росії втратить Бахмут – захисники України набагато сильніші.

Таким чином військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан прокоментував слова Пригожина і розповів, скільки армія Росії зможе утримувати Бахмут.

За його словами, Пригожин сам затяг армію росії в Бахмут, а сам пішов. Адже той чудово знав, що українські захисники готуються взяти окупантів в оточення.

“Спочатку армії росії стратегічно неправильно було битися за Бахмут, адже на Слов’янськ і Краматорськ вони не зможуть вийти в будь-якому випадку. Адже ми ізюмський виступ зрізали. Тобто виходить сам Пригожин створив таку ситуацію, коли вони не можуть нікуди рухатися з Бахмута. Вихід у них один – відійти до Попасної, звідки вони вийшли ще рік тому”, – розповів Роман Світан в ефірі “24 Каналу”

Роман Світан пояснив, що тими темпами боїв, які відбуваються на Бахмуті, армія Росії максимум зможе протриматися в місті – місяць.

“За місяць вони самі залишатимуть Бахмут, адже ЗСУ не залишать їм іншого вибору. Зараз захисники займають все більше висот і капкан замикається. Видавимо їх з висот і обстрілюватимемо, як у тирі. Тому їм доведеться відходити у бік Попасної”, – додав полковник запасу ЗСУ.