Крах Володимира Путіна настане вже зовсім скоро, а перемога України стане кінцевою точкою в його політичній кар’єрі, або навіть і життя. Про це заявив Геннадій Гудков.

Про те, як влада Росії сприймає рішення Конгресу США щодо виділення допомоги Україні, Геннадій Гудков сказав так: «Для них ухвалення цього рішення настільки ж важливе, як воно важливе для України, тому що для Путіна це в прямому сенсі питання життя і смерті».

Російський опозиціонер нагадав, чим обернеться для путінського режиму програш у війні: «Ми повинні розуміти психологію кремлівських злочинців: вони ж розглядають поразку у війні як кінець свого життя, тому вони робитимуть все, щоб поразка Росії не відбулася або сталася якомога пізніше».

При цьому Геннадій Гудков підкреслив: «Я думаю, що вони стежать у режимі онлайн за тим, що ж відбувається в США, що ж відбувається в Європі: в режимі онлайн йде моніторинг, тому що для них це питання виживання (для Путіна, для Патрушева) і для всіх інших).Програш у війні означає абсолютний крах режиму, усунення Путіна (усунення, повалення), а разом із Путіним, звичайно, нестимуть відповідальність і всі інші: ті, хто підтримував його і стояв поряд на початку цієї кривавої війни. Тож для них ця подія має не менше значення, ніж для України”.

Більше того, президент Володимир Зеленський упевнений, що російський правитель Володимир Путін боїться України, бо невпевнений у собі.

«Повірте, Путін боїться нас дуже сильно, я в цьому впевнений. Тому що він – сама в собі невпевнена людина. Землі, всьому живому. Тому для мене психотип цього «типу» абсолютно зрозумілий.

Зеленський наголосив, що, незважаючи на втому, українці не збираються опускати руки і капітулювати перед РФ.

Він підкреслив, що українці не відмовлятимуться від планів щодо вступу до Євросоюзу та захисту своїх цінностей.

Він додав, що для Росії, на відміну від України, «люди не важливі, для них важливі перемоги, причому не Росії, їм потрібні перемоги для Путіна». А для Путіна перемога – «це відновлення Радянського Союзу шляхом знищення інших народів і інших незалежних країн», сказав Зеленський.