З початку 2018 року в результаті ДТП на дорогах загинуло близько тисячі українців, передає Корупція.Інфо

Колишній боєць АТО, поліцейський Василь Коряк написав у Facebook, що в країні йде ще одна війна – цього року в аваріях на дорогах загинуло 988 осіб, а постраждало понад 10 тис.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

"Тільки це не та війна що на сході. Ця – по всій країні. Тисяча загиблих і десять тисяч поранених – це на дорогах, у ДТП. На війні, де замість куль вбивають низько літаючі легковики, а замість осколків (для масового ураження) використовуються маршрутки, перероблені з вантажівок і холодильників. Я не збрешу, якщо прикину, що за рік у патрулі крові і трупів я бачив більше, ніж за рік в АТО…" – написав Коряк.

Він навів приклад, що водії і пасажири не пристібають ремені безпеки, адже штрафи копійчані, а також відволікаються на телефони.

"Але того дня, коли введуть реально жорсткі покарання за порушення ПДР (а ми всі пам'ятаємо, чим вони написані), коли на кожному розі повісять по камері, а на кожному стовпі по радару, коли поповнять штат патрульних настільки, щоб вистачало не лише на метушню між викликами, а й на профілактику дорожнього руху… Одразу здійметься інший стогін – про "незручний" ремінь безпеки, про зайву подвійну суцільну "ну а як мені додому у двір заїжджати?", про неправильні обмеження швидкості – "ви що, гоните, 50 км по Перемоги? У мене витрата, у мене перегрів". І багато-багато іншого. Але робити це потрібно", – написав він.

На його думку, в цій "війні" на дорогах не вдасться перемогти ніколи.