Журналіст боровся з важким захворюванням 

У суботу, 9 червня, помер заслужений журналіст України Віталій Семенович Княжанський. Про це повідомляє газета "День" , передає Корупція.Інфо

Пішов з життя заслужений журналіст України, оглядач економічного відділу газети "День" Віталій Княжанський. Віталію Семеновичу було вже більше 70 років. 

Відомо, що він помер після п'яти місяців боротьби з важкою хворобою. 

Свою журналістську кар'єру Княжанський почав більше 50 років тому в Горностаївському районі Херсонської області, в газеті "Сільські вісті". 

У газеті "День" Віталій Княжанський пропрацював майже 22 роки, практично з дня її заснування. 

По праву вважався одним з найавторитетніших економічних журналістів в Україні. Його спеціалізацій були енергетика і енергоринки.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

У 2005 році отримав почесне звання заслуженого журналіста України. 

"Я отримав нагороду від влади, яку постійно критикую. І це – добра ознака", – жартував Віталій Семенович. 

Колеги розповідають про нього, як про дуже працьовиту людину. Навіть перебуваючи в лікарняній палаті, Віталій Семенович готував статті, вносив правки і записував коментарі. 

"Він говорив: я не можу не писати, коли мого прізвища немає в газеті, я буквально хворий. Ця самовідданість дуже багато значить, але, на жаль, не все може перемогти", – розповіла головний редактор газети "День" Лариса Івшина. 

Прощання з Віталієм Княжанским відбудеться 12 червня о 14.00 в Київській міській клінічній лікарні № 10 (проспект Голосіївський, 59Б)