"Лише для статистики хочу зафіксувати. За 2,5 роки роботи Верховної Ради було ухвалено 724 закони та 1379 постанов. Лише за останній рік – 339 законів та 591 постанова", – зазначив Парубій, передає Корупція.Інфо

Популярне: ЦЕ ВЖЕ СПРАВЖНЄ НЕПОДОБСТВО: У Львові швидка займається доставкою меблів. Ви будете обурені!

"Почну з оборони, адже це питання усі 2,5 роки роботи ВР восьмого скликання залишаються її головним пріоритетом. За 2,5 роки Радою було напрацьовано і прийнято десятки важливих рішень, які були спрямовані на реформування Збройних Сил України, підвищення дисципліни та відповідальності, забезпечення правового статусу українських військових та правоохоронців, організації та функціонування державних інститутів на прифронтових та де окупованих територіях, захист прав учасників АТО та їхніх сімей", -розповів спікер ВР.

Він також додав: "Зміни до українського законодавства протягом останнього року заклали фундамент щодо державної програми підвищення рівня соціального захисту. Це ще один крок до створення професійної армії".

Під час виступу Парубій також згадав про заснування Сил Спеціальних Операцій (ССО), Дня українського добровольця, повернення України до пріоритетності членства у НАТО (курс на членство в Альянсі).