У Києві через недбалість лікарів, які не змогли поставити правильний діагноз, а потім всю ніч спали, померла дитина.

Історію на своїй сторінці у Facebook розповіла мама хлопчика Світлана Словінська, повідомляє Корупція.Інфо.

Популярне: Звірство якесь!!! На Рівненщині мати жорстоко зарізала свого сина

"Я хочу це тут написати. Я не можу нічого не робити. Я не хочу нікого заздалегідь звинувачувати, це справа слідства, я постаралася тільки сухо фактинаписати . Робіть висновки про те, що відбувається в наших лікарнях і чому вмирають діти", – зазначила Словінська.

Вона розповіла, що 10 липня о 10:20 ранку у дитини піднялася температура до 38,5, після чого вони вирушили в поліклініку "Амедіа".

"Приїзд у поліклініку "Амедіа", що розташована за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7. Повне обстеження на УЗД шлунка та 12-п. кишки. Також додатково – УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору. Лікар – Лизогуб Є. Л. Висновок – УЗ-ознаки реактивних змін печінки, стінки жовчного міхура, підшлункової залози", – повідомила мама хлопчика.


"Висновок – загальний стан середнього ступеня тяжкості. Діагноз – інтестинальний синдром, гіпертермічний синдром. Гострий апендицит? 11:30 – виїзд за рекомендацією в стаціонар "Амедіа", який розташований на базі КГДБ №1 за адресою Богатирська, 30, за попередньою домовленістю з лікарем", – додала Світлана.

Далі, зі слів мами, дитину продовжили обстежити, знову взяли кров. Хірург, який оглянув хлопчика, не підтвердив апендицит, порекомендував спостереження в динаміці, але з батьками не спілкувався, оскільки хворого відразу відправили на рентген. 

"Діагноз Барабаш – ОВГ (гострий вірусний грип), ГКІ (гостра кишкова інфекція). Направлення на госпіталізацію в інфекційне відділення КГДБ №1, яке розташоване в сусідньому корпусі. Всі папери передає медсестра. 14:20 – прийом в інфекційному відділенні. Прізвище лікаря не знаю, оскільки відсутня документація. Взято мазок. Діагноз – ротовірус. Лягаємо в стаціонар. На всі прохання батьків звернути увагу на висип були відповіді – комарі, потім – почекати до завтра. Лікар звернула увагу на відсутність сечі і жорстке дихання. у неї (лікаря. – Ред.) не було пропозицій, що це може бути", – розповіла Словінська.


Водночас вона додала, що о 3 годині ночі прийшла медсестра і відключила крапельниці, заявивши, що лікування триватиме вранці.

"6:30 приблизно. У дитини починаються галюцинації. Відразу покликали персонал. Тиск не вимірюється. Лікар (не знаю прізвища) робить тест на менінгеальні ознаки (за попередньою консультацією з незалежними лікарями – це необов'язково ще менінгіт). Вирішує ввести дитину в штучну кому, вентильоване дихання (підключений балон із киснем). 7:30 – реанімаційна швидка перевозить дитину в Київську дитячу інфекційну лікарню за адресою Дегтярівська, 23. Хвилин 10 швидка з дитиною чекає, поки принесуть виписку, в якій вже з'являється діагноз – менінгіт", – повідомила мама.


Вона уточнила, що о 8:30 хлопчик перебував у реанімації, о 9:10 його тиск був стабільним, а о 16:00 дитина померла.


"На розтині – діагноз – первинний сепсис, вторинний менінгіт. За словами завідувачки реанімації – спочатку пошкоджені внутрішні органи, згодом – мозок. Педіатр підтверджує – перитоніт", – резюмувала вона.

Зазначимо, користувачі мережі в люті від недбалості лікарів і того, що сталося.

Мама хлопчика, відповідаючи на коментарі під постом, повідомила, що діагноз був встановлений неправильно, а лікарі всю ніч спали.