Звинувачення побоюється, що чиновник може вплинути на результати досудового слідства, – передає Корупція Інфо

Популярне: Говорити вміють ВСІ: Порошенко ТАКЕ сказав про угоду ЄС! Тепер життя КОЖНОГО українця зміниться! Впасти можна!

 

Жовтневий районний суд Дніпра обрав запобіжний захід міському чиновнику, начальнику управління торгівлі міськради Олександру Коховського, який підозрюється у веденні корупційної діяльності. Йому присудили домашній арешт.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на дніпровський сайт "Dnipronews". Це підтвердив на своїй сторінці в мережі Facebook дніпровський громадський активіст Андрій Тропін.

Сторона звинувачення вимагала призначити чиновнику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, відзначаючи, що він може вплинути на результати досудового слідства.

Адвокат Каховського наполягав на невинності свого підзахисного і його непричетність до скоєння злочину. Вона зазначила, що фіктивні договори про проведення аукціону на оренду місць на набережній Дніпра, які виступають ланкою в корупційній схемі, не мають відношення до Коховського. До того ж адвокат акцентувала на тому, що немає прямих доказів незаконного надходження коштів на рахунки КП "Благоустрий", керівником якого є Каховський.Раніше сайт "Depo.Дніпро" повідомив про те, що під будівлею Жовтневого районного суду, куди повинні були доставити затриманого начальника управління торгівлі міськради, чергують представники "Муніципальної поліції", яку не так давно за розпорядженням мера Дніпра Бориса Філатова очолив екс-керівник дніпропетровського "Беркута" Андрій Ткаченко.

Журналісти "Depo" також опублікували відео спілкування з представниками Муніципальної поліції, які чергували під стінами суду.


Нагадаємо, сьогодні в будівлі Жовтневого райсуду проходило засідання у справі чиновників Дніпровської міської ради Каховського та Качужаного. До суду прийшли активісти громадських організацій "Самозахист підприємців" і "Захист Дніпра". Вони зустріли Каховського з криками "Ганьба!".

Увечері 20 червня в Днипре затримали начальника управління торгівлі міськради, одного з підлеглих Бориса Філатова Олександра Каховського. Чиновника підозрюють в отриманні хабара і корупції.

За даними громадського активіста Олександра Снисаря, Каховського і працівника його управління Катюжаного затримали співробітники прокуратури Дніпропетровської області та УЗЭ в Дніпропетровській області за одержання неправомірної вигоди.

"За наявною інформацією начальником управління торгівлі департаменту економіки, фінансів і бюджету ДГС Каховським, провідним спеціалістом КП ДМР Катюжаным була створена злочинна схема одержання неправомірної вигоди при укладанні договорів на використання об'єктів благоустрою міста. Неправомірна вигода перераховувалася у безготівковій формі, шляхом укладення фіктивних договорів з підприємцями на надання консультаційних послуг і їх подальша оплата. Далі, грошові кошти конвертувалися (готівка) і присвоювалися фігурантами схеми. Тільки за три місяці по одній з груп розміщених об'єктів благоустрою було отримано неправомірної вигоди у розмірі 110000 грн", – зазначив Снісарь.