Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект про щорічне підвищення акцизу на сигapeти на 20%, збільшивши податок майже у п’ять разів до 2025 року, передає Корупція.Інфо

Популярне: “У всьому винен Саакашвілі”: Труханов зробив гучну заяву щодо пожежі у дитячому таборі. Просто в голові не вкладається

Про це йдеться у проекті закону №7110-1 від 18 вересня, розміщеному на сайті Верховної Ради

Запропоновані зміни до Податкового кодексу повинні довести акциз на сигapeти до 90 євро за 1000 штук до 2025 року. Відповідно до курсу Нацбанку, це означатиме, що за 20 сигapeт треба буде заплатити близько 56 гривень.

“Зокрема, проектом передбачене щорічне збільшення ставок акцизного податку на тютюнoві вироби: у 2018 році – на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% та додатково на 16,7%, а у подальші роки – на 20% до рівня 90 євро за 1000 штук”, – йдеться у пояснювальній записці.

Метою проекту називається виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, зокрема, акцизний збір з продажу цигapoк має відповідати рівню, визначеному в директиві Ради ЄС.

Наразі мінімальне податкове зобов’язання для тютюнoвих виробів в Україні становить 20 євро за тисячу штук.

Нагадаємо, 9 вересня вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України про підвищення мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін на окремі види aлкoгoльних напоїв.