Мер Львова Андрій Садовий прокоментував позбавлення колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі громадянства України.

За його словами, президент України Петро Порошенко пішов на такий крок, щоб прибрати політичного опонента, передає Корупція.Інфо.

Популярне:“Я би кришив їх як капусту…”: Шокуючі зізнання “Пологівського маніяка” і його дружини (ВІДЕО)

"Порошенко запросив Саакашвілі в Україну в момент, коли це було дуже потрібно країні і Петру Олексійовичу особисто. Позбавляти громадянства політика зі світовим реноме, який після двох успішних термінів на посаді президента Грузії погодився на роботу голови ОДА в Україні, тільки за те, що він став опонентом – це вершина політичного страху", – написав Садовий у себе в Facebook.

Він вважає, що таке рішення "стане приниженням статусу, як президента України, так і інституту громадянства нашої держави".

При цьому мер Львова зазначив, що поки указ про позбавлення Саакашвілі громадянства не опубліковано на сайті глави держави, у нього залишається "остання надія на здоровий глузд".

Нагадаємо, 26 липня стало відомо, що колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства України.

Пізніше в Дердавній міграційній службі повідомили, що відповідний указ вже підписав президент України Петро Порошенко.

Як зазначили у відомстві, це було зроблено "на підставі неправдивих даних, зазначених в анкеті".

Зокрема, в документах, які Саакашвілі заповнював перед отриманням українського громадянства, він вказав, що не перебуває під слідством в Україні або за її межами, в той час, як на території Грузії колишнього президента було заочно заарештований.