Усі священики Рівненської єпархії УПЦ Київського патріархату із глибоким сумом сприйняли новину про затримання на хабарі колишнього батюшку, а тепер сільського голову Зорі Михайла Олійника, передає Корупція Інфо

Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон прирівняв його злочинне діяння до вчинку Іуди Іскаріота, який за срібники продав Спасителя. 

«В час, коли зовнішній ворог намагається побороти і полонити нашу державу, хабарництво, як вид корупційного діяння, роз’їдає нашу державу зсередини та руйнує її не менше, ніж зброя супротивників. І тому такі дії, особливо від людини, яка поставлена душпастирем, є неприйнятним і неприпустимим, і така людина уподібнюється Іуді Іскаріоту. Бо Іуда за гроші продав Спасителя, а вона за гроші та матеріальні блага зраджує рідну землю та своїх співвітчизників. Відплата таким буде така ж, як і для Іуди – ганьба і вічне осудження. 

Бог попереджає, що Сам буде суворо судити тих, хто бере хабарі й чинить беззаконня: «Хабарі беруть у тебе, щоб проливати кров; ти береш ріст і лихву і насильством вимагаєш користь у ближнього твого, а Мене забуто, – говорить Господь Бог. І ось, Я сплеснув руками Моїми за користолюбство твоє, яке виявляється у тебе, і за кровопролиття, що відбувається посеред тебе. Чи устоїть серце твоє, чи будуть тверді руки твої у ті дні, у які буду діяти проти тебе? Я, Господь, сказав і зроблю» (Єзекиїль 22:12-14).», – цитує Святе письмо Іларіон. 

Нагадаємо, що вчора на автостоянці біля Рівненської ОДА на хабарі у 500 тисяч гривень СБУ затримала сільського голову Зорі. За ці гроші він мав продати земельні ділянки воїнів АТО для підприємця.