Уляна Супрун попередила, що медреформа не вимагає проходження щорічного медогляду людей, які працюють на державній роботі. вона пояснила, кому в Україні варто слідкувати та звітувати про стан здоров’я, передає Корупція.Інфо.


Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що держслужбовці України не проходитимуть щорічний медогляд. Про це вона розповіла в ефірі одного з українських телеканалів. За словами американки, є певні категорії людей, які потребують обстеження.

«Не залишиться (медогляд для держслужбовців – ред.). Є професійні профогляди, потрібні для тих людей, які мають таку професію, що потрібно мати добре здоров'я. Це водії професійні, ті люди, які займаються машинобудівництвом, це діти, які ходять до школи», – роз’яснила Супрун.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

При цьому Супрун наголосила, що було б добре, якби українці самі раз на рік ходили до лікаря для обстеження. За її словами, медична реформа передбачає, що лікар, якого обрав пацієнт і з яким він підписав декларацію, отримуватиме ставку 370 грн за дорослу людину, яка звернулась до нього за допомогою. Крім того, обслуговування літніх людей та дітей, як пообіцяла Супрун, передбачає в 3-4 рази більшу платню. За рахунок цього зарплати українських лікарів збільшаться.

«Реформа почалася і вона йде великими темпами вперед», – підсумувала Супрун.