gpu___kopiya_1_650x410

Матеріали для пред'явлення підозри були готові ще два місяці назад
Генеральна прокуратура України (ГПУ) затягує з притягненням до відповідальності українських суддів в Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Георгій Логвінський, передає Корупція.Інфо

"Як ви знаєте, мною, правозахисниками і експертною радою була зібрана доказова база злочинної діяльності понад 200 суддів України, які, незважаючи на дану ними клятву та присягу служити Україні, прислуговують нашому ворогу в Криму. Всі матеріали передані в ГПУ, відкрито кримінальне провадження", – зазначив він.

За словами Логвінського, матеріали для пред'явлення підозри були готові ще два місяці назад, при цьому ГПУ досі не подало необхідний документ до Верховного суду для отримання згоди на притягнення цих суддів до кримінальної відповідальності.

"Ще два місяці тому всі матеріали для пред'явлення підозри були готові. Однак керівництво Генеральної досі не подало необхідний документ до Верховного суду для отримання згоди на притягнення цих суддів до кримінальної відповідальності та арешту. У Верховному суді теж не поспішають це питання піднімати. За деякими даними, навіть активно беруть участь в тому, щоб захистити колег", – повідомив він.

Снимок